SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2018. november

„Chinese Talent Show” kínai tehetségkutató verseny

Chinese Talent Show

Ismét itt a lehetőség, hogy megmutasd magad, bizonyítsd, hogy mit tudsz, hiszen decemberben az SZTE Konfuciusz Intézet „Chinese Talent Show-t”, azaz kínai tehetségkutató versenyt rendez valamennyi kínaiul tanuló hallgatója számára.

2018. november 09.

Mesélj magadról kínaiul két percen keresztül, majd tehetségedet bármilyen szabadon választott kínai műfajban megcsillogtathatod: verset mondhatsz, énekelhetsz kínai slágereket, legyezőtáncot járhatsz vagy akár táncra is perdülhetsz.

Jelentkezz még ma, akár személyesen az Intézet titkárságán vagy írj a központi e-mail címre: konfuciusz@rekt.szte.hu

Jelentkezési határidő: 2018. december 7.

Cseppet se aggódj, a sikeres felkészülésben tanáraink örömmel segítenek Neked! Ne hagyd ki ezt a lehetőséget, legyél te a következő magyar sztár Kínában! ;-)

Időpont: 2018. december 12. (szerda) 16:30

Helyszín: SZTE Konfuciusz Intézet tanterem (Rektori Hivatal Fszt. 13.)