SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2017. május

Jankay a színpadon elnevezéssel tartottak tehetséggondozó gálaműsort a Jókai Színházban

Jankay a Színpadon

2017. május 24-én (szerda) Jankay a színpadon elnevezéssel tartottak tehetséggondozó gálaműsort a békéscsabai Jókai Színházban, ahol kínai produkcióval is felléptek a diákok.

2017. június 05.

A már hagyománnyá váló gálaműsort, a Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola alapításának ötvenedik évfordulója alkalmából rendezték meg először, kilenc éve.

A tehetségnap alkalmával, a diákok azokkal a produkcióikkal léptek színpadra, amelyekkel városi, megyei, illetve országos szinten értek el sikereket. A két órás előadás során, több mint 250 diák lépett fel, főként kulturális, de sport, illetve magyar, angol és kínai nyelvű produkciókat is láthattak az érdeklődők.