SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2017. május

Családi Nap a Gregor József Általános Iskolával

Csaladi nap Gregor

A Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézete 2017. május 19-én (péntek) a Gregor József Általános Iskola Családi Napján vett részt, amely Újszegeden a Gellért Szabadidőközpontban került megrendezésre.

2017. június 05.

Csaladi nap GregorA Szabadidő Központ május 19-én délután megtelt élettel. A helyszín fákkal teli környezete különösen kellemes környezetet biztosított a szórakozni vágyók számára. Az Intézet munkatársai számos programmal készültek a gyerekek számára, akik kipróbálhatták a lábtollas és a strandtollas nyújtotta szórakozást. Pihenésképpen pedig kipróbálhatták a kínai csomózási technikákat, gyakorolhatták az evőpálcika használatát és az iskola kínai nyelvet tanuló kisdiákjainak zenés-táncos előadását is megcsodálhatták.

Csaladi nap Gregor