SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. november

Újra Film Klub az SZTE Konfuciusz Intézettel!

painted

Lassan beköszönt a rosszidő, így a szabadtéri programok után egy igazán pihentető benti programmal kedveskedünk Önöknek, ugyanis 2016. december 5-én (hétfő) 17.00 órától a Rektori Hivatal 5-ös termében ismét Film Klubbal várjuk kedves vendégeinket.

2016. november 28.

Ezen alkalomból a Színes Fátyol című film kerül vetítésre. A középosztálybeli orvos, Walter Fane és az elkényeztetett, felsőosztálybeli Kitty Garstin házassága elhibázott döntés volt. Kitty, férje munkája miatt, londoni életét hátrahagyva Sanghajba költözik, ahol rátalál a szerelem a helyi konzul személyében. Miután Walter felfedezi hűtlenségét, büntetésképpen a kolera által legsúlyosabban érintett területen fogad el egy állást, és ragaszkodik hozzá, hogy Kitty is vele tartson. Az utazás a gyönyörű távoli kínai faluba és az ott megélt szörnyűségek értelmet és célt adnak elveszettnek hitt kapcsolatuknak.

Helyszín: Rektori Hivatal 5-ös terem

Időpont: 2016. december 5. (hétfő) 17.00 órától

Sok szeretettel várjuk mindenkit!

A rendezvény plakátja pdf formátumban innen tölthető le.