SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. június

Újabb iskolával bővült az SZTE Konfuciusz Intézetének partner csapata

Jankay Általános Iskola

2016. június 4-én az SZTE Konfuciusz Intézet munkatársai Békéscsabára látogattak a Jankay Tibor Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola Családi Napjára, ahol igyekeztek kollégáink bemutatni a kínai nyelvtanulási lehetőségeket mind a gyerekek, mind a szülők számára.

2016. június 08.

Szeptembertől a Jankay Általános Iskola új oktatási helyszíne lesz az Intézetnek, ahol a kicsik már nagyon fiatalon megismerkedhetnek a kínai nyelvvel, játékos formában. A városban először itt lesz lehetőség a nyelv elsajátítására.

A Családi Nap alkalmából a gyerekek megismerkedhettek a kínai tusfestéssel, valamint kipróbálhatták milyen kínai evőpálcikával ping-pong labdákkal zsonglőrködni.

Reméljük sikerült minél több kisgyerek érdeklődését felkelteni a kínai nyelvtanulás iránt.