SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. április

Petőfi Kínában

8K2

Az idei évben is számos kínai professzor látogat el Szegedre az SZTE Konfuciusz Intézet meghívására. Következő vendégünk prof. Sun Dongping úr, aki 2016.05.02-án előadást tart Petőfi Kínában címmel.
2016. április 19.

A kínai professzor úr kutatója a magyar költészetnek, azon belül Petőfi Sándor munkásságának. Kínában közismertnek számít a magyar költő. Sun úr közel egy hónapon keresztül tartózkodik Magyarországon, meglátogatva Petőfi életének fontosabb állomásait.

Az előadás kínaiul fog zajlani, azonban a közönség részére magyar tolmácsot biztosítunk. Sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

Helyszín: Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézet tanterme, Dugonics tér 13. Fszt. 13., Szeged, 6720 Időpont: 2016. május 2. 10:30-12:00

8K1 8K