SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. március

Eötvös-Nap és Tavaszi Fesztivál

Eötvös nap

2016.03.05-én megrendezésre került az Eötvös József Gimnázium diáknapja a Szent-Györgyi Albert Agórában, melyen részt vett a Konfuciusz Intézet is.

2016. március 07.

Eötvös napAz eseményen a diákok több állomáson mérettették meg tudásukat, részt vehettek különböző foglalkozásokon, mint például jógázás, kínai lábtollas, vagy ügyességi játékokon kínai evőpálcikákkal, valamint ping-pong labdákkal.

A vetélkedők után az ötvösös diákok, valamint a Konfuciusz Intézet tanárai és két diákja léptek fel a színpadon, ahol éneklős, táncos produkciók váltották egymást. Az esemény végén Kovács Eszter kung fu mester és tanítványai mutatták be a Wing Tsun Kung Fu alapjait, valamint különböző védekező módszereket.

Eötvös napA rendezvény remek hangulatban telt, remélhetőleg a több mint 400 részt vevő diák kellemes élményekkel gazdagodott.