SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2015. szeptember

A Konfuciusz Intézet tanárainak ingyenes Tai Chi előadása

Tai_Chi2

A Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézet tai chi előadást szervez 2015. szeptember 22-én 11:00-tól a Dugonics téren felállított színpadon. Intézetünk tanárai bemutatják az érdeklődőknek a különböző tai chi elemeket, majd ezt követően a nézők is kipróbálhatják ezt a különleges kínai sportágat.

2015. szeptember 21.

taichiA tai chi lassú, nyújtó mozdulatai jótékony hatást fejtenek a gerincre és az ízületekre, valamint segítik a test belsejében az energiák megfelelő, egyenletes áramlását. Ez a mozgásforma minden korosztály számára ajánlott, valamint végezhetik betegségek megelőzésére, vagy kezelésére is.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szeretettel kedden a Rektori Hivatal előtt megrendezésre kerülő eseményünkön!