SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2014. január

Ismét Holdújévi Fesztivál a Millenárison február 1-én!

holdujev

2014. január végén beköszönt a kínai újév, a ló-éve. Ennek apropóján, immár második alkalommal kerül megrendezésre a Holdújévi Fesztivál a budapesti Millenárison.

2014. január 14.

Időpont: 2014. február 1. (szombat) 10:00–22:00 óra

Helyszín: Millenáris (1024 Budapest, Kis Rókus u. 16–20.

A Kínai Kulturális és Művészeti Központ illetve a PrimeTime Communications szervezésében megvalósuló fesztiválon az SZTE Konfuciusz Intézet ismét izgalmas programokkal várja az érdeklődőket délelőtt 10:00 órától este 18:00 óráig. A résztvevők az Intézet tanárainak segítségével megtanulhatják lefesteni állatövi jegyüket, megtudhatják, miként kell pár egyszerű ecsetvonással aranyos kis pandát festeni, pekingi operamaszkokat készíthetnek, hagyományos kínai lampion-kvízjátékon vehetnek részt, és a nagy sikerre való tekintettel idén ismét hagyományos kínai kosztümökbe bújhat az, aki kedvet érez egy kis „átlényegüléshez” :)

A napot a Henan Művészegyüttes este 19:00 órakor kezdődő fellépése fogja megkoronázni.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!