SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2014. szeptember

Az SZTE Konfuciusz Intézet igazán nemzetközivé tette a Szegedi Halfesztivált!

halfesztival

A Konfuciusz Intézet idén is megjelent a Nemzetközi Halfesztiválon!

2014. szeptember 25.

Munkatársaink, kínai tanáraink és önkénteseink segítségével színes, kínai hangulatú standot varázsoltunk a Tisza-partra. Megtiszteltetés, hogy dr. Ujhelyi István, a Konfuciusz Intézet elnöke, EP képviselő is meglátogatta a standunkat.

Az SZTE Konfuciusz Intézet igazán nemzetközivé tette a Szegedi Halfesztivált! 2014.09.05-07/The Fish Festival in Szeged became international thanks to the participation of SZTE Confucius Institute! 05-07. september 2014
Galéria

Köszönjük kínai és magyar barátainknak, valamint a rengeteg érdeklődőnek, akik eljöttek hozzánk! Maradjatok velünk kapcsolatban, figyeljétek a híreinket, gyertek el a rendezvényeinkre!