SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2013. október

Li Qing: Tanulj Te is Sanghai-ban előadás 2013. november 14-én!

shanghai-China-waterfront_li_qing

Az előadás a sanghaji tanulmányi lehetőségekről szól, különös tekintettel a Sanghai Nemzetközi Tanulmányok Egyetemére (SISU). Az Egyetem bemutatása mellett szó esik a külföldi hallgatók számára aktuálisan elérhető képzésekről, a különböző ösztöndíj lehetőségekről és a jelentkezési feltételeikről.

2013. október 31.

Li Qing:

Tanulj Te is Sanghai-ban!

Időpont: 2013. november 14. (csütörtök) 17:30 óra

Helyszín: SZTE Rektori Hivatal Fszt. 5.

Az előadó bemutatja az Egyetemet, annak campusát, említést tesz a szálláslehetőségekről, illetve betekintést nyújt a külföldi egyetemi hallgatók életébe.

Az előadás remek alkalom arra, hogy az érdeklődők az ösztöndíj-lehetőségeken túl még többet megtudjanak Sanghai-ról: a metropolisz legújabb fejlesztéseiről, és arról, hogyan találkozik a hagyományos és a modern életforma, miként él együtt a keleti és a nyugati kultúra. Hasznos információk hangzanak majd el a sanghai mindennapokról, munkáról, közlekedésről és szórakozási lehetőségekről is.

Li Qing a Shanghai Nemzetközi Tanulmányok Egyetem oktatója, az SZTE Konfuciusz Intézet tanára.