SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2017. április
Konfuciusz Intézet 2017. április

Konfuciusz teaház

Április 10-én 14.00 órától a szegedi Konfuciusz Intézet igazgatói Mohr Richárd, valamint Zhang Lin urak egy korábbi meghívásnak tettek eleget Nemesné Kis Gyöngyi irodavezető jóvoltából a Szegedi Tudományegyetem Egészségtudományi és Szociális Képzési Karán.

Food festival

2017. március 30-án, késő délután, az SZTE Konfuciusz Intézet szervezésében első alkalommal került megrendezésre az “Evőpálcika és bambuszrügy, avagy látogatás a valódi kínai gasztronómia világába” című esemény a Wok N’ G étteremben, annak érdekében, hogy széles körű rálátást biztosítson a magyar közönség számára a kínai kultúráról.

Konfuciusz teaház

2017. április 6-án, csütörtök, 17 órától az SZTE Konfuciusz Intézet és a Szegedi Közéleti Kávéház közös szervezésében került megrendezésre a Konfuciusz Teaház, melynek vendége Cao Zheng Yin Joy, a Wok n’ Go étterem tulajdonosa volt.

2017. április 05.

osztondij