SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2016. október
Konfuciusz Intézet 2016. október

tea2

Jó hír a rendezvényeink és a kínai tea kedvelőinek, hogy idén novemberben két Teaházzal is készülünk a kedves vendégeinknek.

konfuciusz_nap

Szeptember 24-én 14.00 órától ismét betekintést nyerhettünk Kína világába az éves Konfuciusz Intézetek Napján.

kinai furulya

Az október 1-i Zenei Világnap alkalmából a Makói Általános Iskola Bartók tagintézményének tanulói és munkatársai Kocsis György színművészre emlékeztek, aki ebben az iskolában folytatta nem csak iskolai, hanem zenei tanulmányait is.

hskpreparationcourse01

Szegeden az SZTE Konfuciusz Intézetben 2016. december 4-i HSK 1, HSK 2, HSK 3 és HSK 4 írásbeli vizsga mellett lehetőség nyílik HSKK I. és HSKK II. szóbeli vizsgát is tenni.