SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2013. szeptember
Konfuciusz Intézet 2013. szeptember

taijikiemelt

A Szegedi Tudományegyetem Őszi Kulturális Fesztiváljának keretében az SZTE Konfuciusz Intézet ingyenes taiji-kurzust tart az érdeklődők részére! A kurzust az Intézet tanárai tartják.

yuebing-003

Az SZTE Konfuciusz Intézet szeptember 20-án barátaival, diákjaival ünnepli együtt az ősz beköszöntét, a családi és baráti összetartozás ünnepét. A kínai hagyomány szerint az évnek ezen a napján a legkerekebb, a legteljesebb a Hold az égen. Ilyenkor a rokonok Kína minden szegletéből összegyűlnek, és együtt csodálják a ragyogó teliholdat, miközben ízletes holdsüteményt fogyasztanak.

2013. szeptember 10.

Hallefozo_konfuciusz

Hatalmas sikert aratott az SZTE Konfuciusz Intézet halleve a Halfesztiválon

2013. szeptember 05.

hal

2013. szeptember elején immár 17. alkalommal kerül megrendezésre a Nemzetközi Tiszai Halfesztivál, mely hazánk egyik legnagyobb és legrangosabb gasztronómiai és kulturális rendezvénye.