SZTE Konfuciusz Intézet  --  Hírek  --  KOI hírarchívum  --  Konfuciusz Intézet 2012. október
Konfuciusz Intézet 2012. október

Filmklub1

Út hazafelé

Időpont: 2012. október 30. (kedd) 18:00 óra

kallig

2012. október 18-án a Rektori Hivatal átriumában került megrendezésre az SZTE Konfuciusz Intézet első kalligráfia kurzusa, amelyet óriási érdeklődés kísért.

Simon_Adrienn

Időpont: 2012. október 25. (csütörtök) 18:00 óra

Kínai nyelvoktatás

Október 15-én – az Intézet kínai tanárainak megérkezésével – megkezdődtek a térítésmentes kínai nyelvórák az egyetemi- és a felnőttoktatás keretén belül.

A Jószerencse, a Gyémánt és más csomó típusok is slágerré lettek a Konfuciusz Intézet csomózó kurzusán.

Címkék: Szegedi TudományegyetemSZTEKonfuciusz IntézetkurzusTIKművészet
konfuciusz_tablaavato

A Shanghai Nemzetközi Tanulmányok Egyetem és a Szegedi Tudományegyetem együttműködésében rekordgyorsasággal megvalósult intézmény nemcsak a kínai nyelv oktatásában, a kultúra terjesztésében játszhat szerepet, de a régió gazdaságának is lökést adhat.

kiallitas_kezdo

Nagy sikerű kínai fotókiállítás nyílt meg október 2-án a TIK-ben. A fotókiállítás képeit a nyáron Wen Jiabao kínai miniszterelnök meghívására Kínában táborozó szegedi középiskolás diákok legjobb képeiből állította össze az SZTE Konfuciusz Intézet Iványi Aurél fotográfus segítségével.

megnyilt_konfuciusz

Megnyitotta kapuit a Szegedi Tudományegyetem Konfuciusz Intézet!

Uzleti_trening_konfuciusz

Ha Ön úgy döntött, hogy cégével Kínában is szeretne megjelenni, már bizonyára jól tudja, hogy mekkora potenciált jelent az ázsiai piac. Ha Ön még csak most fontolgatja, vagy esetleg eddig nem gondolkozott el rajta komolyabban, akkor az alábbi rövid összefoglaló Önnek szól.

2012. szeptember 29.

Időpont: 2012. október 30. (kedd) 18:00 óra